Loading
ÇALIŞMA SÜRECİMİZ
http://vebta.com/demo/buzreklam/wp-content/uploads/2016/05/Shape-27-54x60.png

PLANLAMA

01

Marka imajınızı güçlendirmek veya yeni bir marka oluşturmak için öncelikle 5N1K kuralını uyguluyoruz. Markanızın hedef kitle potansiyeline göre "neyin, ne zaman, nasıl, nerede ve kim” tarafından yapılacağını önceden kararlaştırıyor ve bir rota oluşturuyoruz.

http://vebta.com/demo/buzreklam/wp-content/uploads/2016/05/Shape-28-43x60.png

UYGULAMA

02

Markanız için en uygun seçeneği belirledikten sonra uygulama aşamasına geçiyoruz. Markanız için tasarladığımız plan dahilinde uygulamaya geçiyor, markanızı diğerlerinden ayrıştırmak için yaratıcı fikirler ile hedefinize uygun faaliyetler gerçekleştiriyoruz.

http://vebta.com/demo/buzreklam/wp-content/uploads/2016/05/Shape-29-54x60.png

TAKİP

03

Değişim dinamiklerini göz önünde bulundurarak markanız için hayata geçirdiğimiz reklam faaliyetlerinin etkilerini takip ediyor, raporlamasını yapıyor ve bir sonraki adım için strateji oluşturuyoruz. Markanızın geleceği için gerekli olan yönlendirmelerin yapıldığı takip sürecinde reklamın kurallarını yeniden yazıyoruz!

kreatif fikirler

Markanızı el üstünde tutun. Kim tutuyor sizi?

Marka imajınızı güçlendirmek veya yeni bir marka oluşturmak için reklam profesyonellerinden destek almalısınız.  “Reklamı daha reklam yapan” yaratıcı fikirler ile aynı ürün ve hizmeti sunan diğer markalardan ayrışmak ve bu farklılığı devam ettirmek için Buz Reklam’ın ‘hayal gücünden’ ilham alabilirsiniz.